Jsme česká firma s tradicí od roku 2008. Institut Aplikované Psychologie tvoří tým odborníků, nadšených lidí, kteří vám poradí a pomohou v oboru psychologie a psychodiagnostiky. Specializujeme se na metody, pomocí nichž lze zjistit osobností, charakterové a psychologické vlastnosti, téměř kohokoli. Zaměřujeme se především na psychodiagnostiku pro firmy a jednotlivce.

Pomáháme s výběrem kvalitních zaměstnanců, nabídneme vám kompletní přehled o vašich zaměstnancích nebo uchazečích o pracovní pozici ve vaší firmě. Zrychlíme a zjednodušíme výběrové řízení i řízení vlastní firmy. Testy lze nastavit dle vlastních parametrů zadavatele. Testování pomůže také poradit a poskytnou informace o vhodném profesním směřování.

Smysluplný nábor

Vzdělávání v soft skills

Psychodiagnostické metody

Osobní koučování

Strategie řízení firmy

Poznejte náš tým

Hodnoty našeho týmu

Ke klientům jsme přátelští, na pracovišti chceme mít dobré vztahy, nesoutěžíme, nýbrž spolupracujeme. Poskytujeme druhým své uznání a podporu.

Naše práce nám poskytuje větší míru svobody v provedení a uchopení úkolů, dávající prostor inovacím a kreativitě. S touto svobodou nakládáme zodpovědně, co má být splněno, je splněno. Máme zodpovědnost vůči firmě, týmu, klientům i sami sobě.

Naše práce nám dává smysl, klientům přinášíme hodnotu (ne produkt), která posouvá a je prospěšná.

Výsledky naší práce jsou hodnotné, přináší užitek, jsou recyklovatelné (znovu použitelné) a jsme na ně hrdí.

Chceme mít všechny složky našeho života v rovnováze, v harmonii – práci, školu, rodinu, přátele, zdraví, koníčky… Zajímáme se o rovnováhu ostatních členů týmu.

V tomto týmu a firmě jsme proto, že nám pomáhá se rozvíjet, k rozvoji podněcujeme i své kolegy. Rozvoj je prakticky orientovaný, učíme se na základě zkušeností.

Kde nás najdete

Institute of Applied Psychology, s.r.o.

Klíčova 1277/2a, 618 00 Brno-Černovice

Tel.: (+420) 725 442 434

E-mail: office@psychometry.cz